PRODEJ KNIH NA PODPORU VÝCHOVY

PRODEJ DĚTSKÝCH KNIH A KNIH O ZDRAVÉM ŽIVOTNÍM STYLU na veřejných trzích realizujeme zejména o letních prázdninách, když MŠ a ZŠ jsou mimo provoz anebo pak v období Velikonoc a nejvíce v období adventu před očekáváním Vánoc. 
Nakladatelství ADVENT-ORION nemá žádné své kamenné prodejny a ani nevyužívá pro prodej svých knih žádné velkoprodejce. Pro prodej má své vyškolené a profesionální regionální zástupce, kteří se ve svěřeném regionu starají zejména o spolupráci s MŠ a ZŠ, aby tak svým pozitivním přístupem budovali důvěru s učiteli a získávali tak zpětné vazby pro tvorbu nových knih, které jim pomohou při výuce etiky ve svých školních vzdělávacích programech (ŠVP).

Pokud by OBCE či MĚSTA měla zájem o to, aby při jejich veřejných prodejních akcích využila naše možnosti a pomohla tak rodinám oslovením s nabídkou i našich knih, a to i v oblasti psychologie, zdraví, sociálně-patologických jevů, závislostí, ale zejména pak v oblasti výchovy dětí knihami s poučením atd. mohou se nám ozvat na mail:   prodejniakce.ao@gmail.com  

Naším regionem je Královehradecký, Pardubický kraj a Liberecký kraj a okresy Nymburk, Mladá Boleslav, Mělník, Děčín a Praha.


Nejdříve se ale podívejte na to, co nabízíme a jak to nabízíme.   Těšíme se na spolupráci s Vámi.
Knihy nakladatelství ADVENT-ORION pro děti jsou pro věkovou kategorii 3 - 9 let.

Na veřejných prodejních akcích, ale nabízíme i poznávací leporela, omalovánky, karty a pexesa od firmy MIČÁNEK, pro nejmenší.Jedná se zejména o poznávání přírody (živočichové a rostliny), techniky, ale máme i pexesa pro výuku angličtiny atd. Takže u nás rodiče nakoupí vždy něco poučného a užitečného pro své děti v období formování dítěte rodičovskou výchovou.
UPOZORNĚNÍ !!!
Pro většinu lidí je známo, že nakladatelství ADVENT-ORION je křesťanské nakladatelství a v nabídce na webových stránkách jsou i křesťanské tituly velmi vysoce hodnotné.
Na veřejných PRODEJNÍCH AKCÍCH je však naše nabídka soustředěna zejména na dětské knihy s poučením a knihy o zdravém životním stylu. Pokud by někdo měl zájem o jakýkoliv křesťanský titul, na našem prodejním stole ji běžně nenajde. Může však projevit své přání a my můžeme knihu zájemci ukázat z auta anebo se s ním můžeme dohodnout na individuální schůzce a ukázce křesťanských knih.
TAKTO VYPADÁ NAŠE STANDARTNÍ NABÍDKA
ROZLOŽENÍ KNIH

ROZLOŽENÍ KNIH

Rozložení knih na prodejním stole z jedné strany
ROZLOŽENÍ KNIH

ROZLOŽENÍ KNIH

Rozložení knih na prodejním stole z druhé strany
Prodej při VENKOVNÍCH AKCÍCH
Náš venkovní prodej vypadá například takto:
VENKOVNÍ PRODEJ

VENKOVNÍ PRODEJ

Takto jsme v období 13.-17.9.2017 prodávali na Festivalu pohádek v městě Jičín.
Prodej při AKCÍCH UVNITŘ
Jsme schopni se s našimi stolky vejít do jakéhokoliv prostoru.
PRODEJ UVNITŘ

PRODEJ UVNITŘ

Takto jsme prodávali dne 12.10.2017 v Pardubicích na festivalu zdravého životního stylu
PRODEJ KNIH z auta - POJÍZDNÁ PRODEJNA - SLUŽBA OBCÍM pro zajištění obslužnosti
POJÍZDNÝ PRODEJ

POJÍZDNÝ PRODEJ

POJÍZDNÁ PRODEJNA - prodej knih z auta
Toto je způsob jak pomoci starostům v zajištění OBSLUŽNOSTI ve své obci. Pokud máte zájem, abychom přijeli do Vaší obce, pište svůj zájem na email: prodejniakce.ao@gmail.com. Rádi Vám vyjdeme vstříct. Tato služba je pro občany vždy ZDARMA.
POVINNOST POPLATNÍKA INFORMAČNÍHO OZNÁMENÍ dle §27, zákona č.112/2016 Sb
Účtujeme v BĚŽNÉM REŽIMU
Podle zákona o evidence tržeb (EET) je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Vzhledem k tomu, že máme tyto stránky na portále Webgarden ZDARMA, omlouváme se všem návštěvníkům těchto stránek za někdy i rušící REKLAMU, kterou nemůžeme ovlivnit. Děkujeme moc za Vaše pochopení !!!

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one